Paznokcie hybrydowe Lublin

Paznokcie u rąk i nóg są ozdobą każdej kobiety. Nowe metody pozwalają aby dłonie mogły być piękne przed długi czas. Popularne są dlatego nowe techniki jak paznokcie hybrydowe, paznokcie żelowe. Oba sposoby pozwalają wydłużyć manicure nawet do 3 tygodni aby efekt utrzymał się jak najdłużej i przez cały czas błyszczał świeżością i nowością. Dlatego dziewczyny nie robią już manicure klasyczny. Zapraszamy do naszego salonu w Lublinie

Paznokcie hybrydowe Lublin

Chyba najbardziej popularny sposób zdobienia dłoni, w tej wersji są one bardzo trwałe i dlugo utrzymują swój naturalny wygląd, trwałosć do 3 tygodni

mancure żelowy Lublin

Ten sposób stylizacji paznokci daje duże możliwości popisu, możemy takie paznokcie wydłużać i nadawać i dowolny kształ, niestety długie pazury potrafią się złamać

manicure tytanowy Lublin

Szybki i prosty sposób na uzyskanie trwałych paznokic o efektowym wyglądzie, nazwa wzieła się od proszku z dodatkiem tytanu który nanoci się na płytkę paznokcia

manicure japoński Lublin

Jest to sposób pielęgnacji dłoni który ma dać odpoczynek znisczonym paznokcim z powodu wykonywania przed długi czas hybryd. Płytka paznokciowa w wyniku japońskiego zabiegu zostaje wzbogacona o witaminy i minerały i uzyskuje naturalny blask.

Pedicure, szczególnie popularny w okresie letnim gdy na stopy zakłada się odkryte obuwie, paznokcie u stóp piłuje się tak jak u dłoni ale dodatkowo obrabia się pięty i moczy nogi w specjalnych solach aby przynieść ukojenie po długim dniu pracy.

Grzybica, obecnie jest ona prawie epidemią pośród osób po 40 roku życia. Bardzo zaraźliwa choroba i trudna do wyleczenia w sposób farmakologiczny. Dlatego podolog w naszym studiu posiadamy laser do laserowego leczenia grzybicy paznokci.

Rzęsy Lublin

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs jest bardzo popularne ponieważ w spektakularny sposób poprawia wizerunek kobiety. Taki wizaż oczu sprawia że dziewczyna wygląda bardzo pociągająco.

zabiegi na twarz

Wykonujemy również wiele drobnych zabiegów na twarz aby szybko poprawić wygląd i wyjść z naszego salonu rozpromienioną i szczęśliwą.

Dobór odpowiedniej techniki manicure to ważna sprawa. Zależy od tego wygląd dłoni oraz trwałość nałożonych lakierów. Dlatego wizyta u specjalistów w salonie stylizacji paznokci to podstawa. Domowe techniki są fajne jednak trwałość wynosząca zaledwie kilka dni oraz niezbędny czas do jego wykonania skłaniają wiele dziewczyn aby swoje paznokcie oddać w ręce specjalistów, warto również dodać że sama wizyta w salonie kosmetycznym to przyjemność przebywania w miejscu do którego kobiety uwielbiają chodzić I spędzać czas. Warto zastanowić się czy lepsy będzie manicure hybrydowy czy żelowy a może warto wykonać manicure tytanowy. Najpopularniejsze dwie pierwsze techniki zapewniają duzą trwałość I błysk paznokcia. Zaletą tak zwanych żelów jest to że można paznokcie wyłużyć w dowolny sposób I nadać im odpowiedni kształt. Obie metody utrzymują się do kilku tygodni jednak należy je uzupełniać ponieważ paznokieć ciągle rośnie I pojawia się nowa płytka paznokcia nie przykryta warstwą lakieru. Tak wykonane paznokcie są wyjątkowo trwałe ponieważ są utwardzane światłem UV które nadaje im trwałość I odporność na uszkodzenia mechaniczne. Jednak nawet najlepiej ozdobione dłonie czasami wymagają przerwy aby dać organizmowi czas na regenerację. W tym okresie warto wykonać manicure japoński który pozwala odżyć płytce paznokcia poprzez wprowadzenei składników odżywczych w głąd płytki oraz jego wypolerowaniu. Efektem jest jego regeneracja, odżywienie I nadanie błyszczącego naturalnego wyglądu. Salony kosmetyczne oferują wiele dla swoich klientek aby zagwarantować im niepowtarzalny wygląd ich dłoni I paznokci, dlatego wybierając studiomurody któremu powierzymy swje paznokcie należy wczesniej prześledzić całą ofertę dostępną w okolicy I zwrócić uwagę również na sterylność I kompetencje zatrudnionej kadry.