Zakład fryzjerski

Uporządkowanie ulubionej fryzury, a może porada stylisty i nowy image? Regeneracja zniszczonych włosów czy szybkie modelowanie? W Lubelskim Salonie High Fashion oferujemy pełen zakres usług fryzjerskich – od podstawowych zabiegów do skomplikowanych, technicznych usług. Mamy solidny, wypracowywany latami warsztat, a jednocześnie rozwijamy się, śledzimy najnowsze trendy i jeździmy po świecie szukając inspiracji u najlepszych stylistów fryzur. Wierzymy, że perfekcyjna fryzura to połączenie nienagannej techniki, wyobraźni, kreatywności i doświadczenia – cech, które prezentują wszyscy nasi fryzjerzy.

Koloryzacja to znacznie więcej niż zmiana koloru włosów. Podkreśla typ urody, osobowość i indywidualny styl, dodaje charakteru, dopełnia strzyżenie. Dlatego tak ważne jest indywidualne dobranie techniki koloryzacji oraz najbardziej odpowiedniego produktu.

W zakładzie prezentujemy nowe spojrzenie na trwałą. Jest to złożony zabieg estetyczno-pielęgnacyjny zmieniający strukturę włosa – zmianie jego kształtu towarzyszy zwiększenie objętości fryzury, która łatwiej sie układa. Do zabiegu stosujemy specjalistyczne kosmetyki L’Oréal Professionel. Ponieważ każda z Was jest jedyna w swoim rodzaju, podczas wykonywania trwałej indywidualnie dobieramy rodzaj wałków oraz płynu. Efekt? Piękna trwała o niepowtarzalnym charakterze.