Manicure Lublin

Temat depilacji bardzo często pojawia się w Internecie i na różnego rodzaju formach, ale nie ma co się dziwić ponieważ jest ona najpopularniejszym obecnie zabiegiem kosmetycznych przy wykorzystaniu laserów. Wraz z popularnością depilacji idzie również i cena która nie należy do niskich. Depilacja laserowa jest po prostu kosztowna dlatego warto dobrze wybrać aby nie przepłacić i jednocześnie osiągnąć trwały efekt. My wam to trochę ułatwimy i pokarzemy gdzie i dlaczego warto wybrać się na depilację laserową w Lublinie.

Stawiając tak sprawę należy odpowiedzieć sobie na dwa podstawowe pytania:

  • do jakiego salonu się udać?
  • na jaki laser wybrać do depilacji?

Depilacja laserowa jest oferowana w wielu salonach kosmetycznych i klinikach medycznych. Dlatego pierwsze pytanie może mieć wiele odpowiedzi ponieważ dużo salonów świadczy usługi na wysokim poziomie. Tutaj liczą się bardziej indywidualne preferencje klienta, odległość od salonu, cena, renoma. Lublin posiada pod tym względem bogata ofertę.

Skupmy się na drugim pytaniu „jaki laser do depilacji”, wybór dobrych laserów jest bardzo mały, natomiast wybór słabych laserów jest ogromny z powodu licznych Chiński urządzeń niskiej jakości zalewających rynek kosmetyczny w Polsce. A różnica w jakości i cenie lasera jest ogromna. Ogólnie można powiedzieć że cena markowego lasera do depilacji a „azjatyckiego” jest aż o 5-10 razy większa. Więc jak widać pokusa kupna taniego lasera i sprzedawania usług depilacji po cenie markowego urządzenia jest duża, bo mało który klient zorientuje się czym ma wykonywany zabieg. Porównywać jakości i efektów nie ma sensu, każdy kto był w dobrym i słabym salonie będzie wiedział o co chodzi.

Najlepsze lasery do depilacji zapewniają bardzo wysoką skuteczność usuwania owłosienia już po kilku zabiegach, oczywiście skuteczność jest zależna od karnacji, koloru włosa i indywidualnych predyspozycji. Ale nawet dla osoby o mało korzystnych cechach dobre lasery oferują dużą skuteczność, często po prostu wymagane jest więcej zabiegów.

Aktualnie liderem jest produkt firmy Palomar czyli laser Vectus. Urządzenie może mniej znane od Light Sheer ale zaraz wam wyjaśnimy dlaczego. Vectus jest o 20 lat młodszym urządzeniem więc nie miał jeszcze tyle czasu aby dotrzeć do świadomości klientów, oba lasery wykorzystują identyczną technologię lasera diodowego ale Vectus posiada opatentowane nowsze rozwiązania dzięki czemu jest skuteczniejszy. Warto wiedzieć o tym że pierwszy na świecie laser diodowy opracowała właśnie firma Palomar (producent Vectusa) ale sprzedali swój patent. A wiecie komu? Firmie Lumenis (producentowi Light scherr). Kto umie połączyć te proste fakty widzi że Vectus jest nowocześniejszym i lepszym laserem do trwałej depilacji. Salonów wyposażonych w to urządzenie nie będzie dużo z powodu na ogromne koszty jego zakupu na które tylko najlepsze salony mogą sobie pozwolić.

Wracając do tytułowego pytania gdzie na depilacja laserowa Lublin? Odpowiedzi jest prosta, tam gdzie możemy się depilować Vectusem bo wtedy mamy gwarancję skuteczności i trwałości zabiegu a wydane pieniądze będą najlepszą inwestycją we własne ciało. Wyborem prostym jest tutaj salon kosmetyczny Laser Look który oferuje depilacje laserem Vectus. Laser Look to znany salon w Lublinie z szeroką ofertą usług wykorzystujących nowoczesne lasery medyczne poprawiające wygląd i zdrowie. Depilacja laserowa w salonie jest bardzo popularna ale każdy klient znajdzie dla siebie zabieg rozwiązujący jego problem.

Laser Look
ul. Głęboka 10/36
20-612 Lublin
tel. 730-082-090